Студенти ІППО зустрілися з представником Уповноваженого ВРУ з прав людини у Львівській області

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото із зустрічі

1 листопада 2023 року в Інституті права, психології та інноваційної освіти відбулася зустріч представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області Тараса Подвірного зі студентами-правниками.

Під час зустрічі було обговорено питання, які стосуються військових злочинів росії, звільнення з полону, допомоги сім’ям звільнених, захист прав і свобод громадян тощо.

Організували зустріч викладачки кафедри теорії права та конституціоналізму – професорка, д.ю.н. Мирослава Сірант і професорка, д.ю.н. Ярина Богів.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі