Студенти ІППО відвідали Господарський суд Львівської області та прослухали лекцію судді-спікера

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото з відвідин

27 квітня 2023 року студенти Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» в рамках вивчення навчальних дисциплін «Господарське право» та «Господарський процес» відвідали Господарський суд Львівської області.

Суддя-спікер Ірина Козак провела лекцію, зокрема розповіла студентам про структуру суду, порядок звернення до суду, підвідомчість справ Господарському суду Львівської області, порядок оскарження судового рішення, роботу суду в умовах війни. Також студенти мали змогу отримати відповіді судді на запитання, які їх цікавили, зокрема і про роботу «Електронного суду».

В супроводі начальника відділу правового та організаційного забезпечення роботи суду Юрія Савченка студенти мали змогу оглянути зали судових засідань та зробити фото на згадку.

Супроводжували студентів викладачі кафедри цивільного права та процесу д.ю.н. Оксана Баїк, д.ю.н. Ірина Комарницька та д.ю.н. Вікторія Чорнописька.

Фото з відвідин Фото з відвідин