Студенти ІППО та доцентка кафедри ТПК долучилися до онлайн-конференції «Права людини: очікування, дійсність, перспективи»

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

13 грудня 2021 року студенти І курсу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» та доцентка кафедри теорії права та конституціоналізму, д.ю.н. Лілія Ярмол долучилися до онлайн-конференції «Права людини: очікування, дійсність, перспективи», організованої спільно Асоціацією соціального розвитку через право та Інститутом держави і права імені В.М. Корецького НАН України.

На конференції було представлено доповіді провідних українських вчених та юристів-практиків: Олександра Скрипнюка, Наталії Оніщенко, Оксани Епель, Олексія Кота, Олега Богініча та інших. До слова була також запрошена д.ю.н. Лілія Ярмол.

Щира подяка організаторам конференції!

Скріншоти з онлайн-конференції Скріншоти з онлайн-конференції