Студенти Інституту права, психології та інноваційної освіти зустрілися з адвокатом Дмитром Швецем

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Скріншот з онлайн-зустрічі

На запрошення старшої викладачки кафедри адміністративного та інформаційного права, кандидатки юридичних наук Марти Малець на лекційне заняття з навчальної дисципліни «Інформаційне право» до здобувачів вищої освіти Навчально-наукового Інституту права, психології та інноваційної освіти завітав адвокат, кандидат юридичних наук, партнер ЮФ ELAW, голова Комітету трудового права Ради адвокатів Львівської області Дмитро Швець.

Під час Zoom-конференції гість поділився зі здобувачами четвертого курсу досвідом практичної роботи щодо представництва інтересів клієнтів у національних судах усіх інстанцій в цивільних, господарських, адміністративних та кримінальних справах. А також поділився зі студентами особистими та професійними уміннями під час першого працевлаштування після закінчення університету.

Під час лекції здобувачі вищої освіти мали змогу поставити запитання й отримати фахові відповіді, також активно долучалися до обговорення і дискусії.

Дмитро Швець Скріншот з онлайн-зустрічі