Студенти ІНПП Львівської політехніки завітали в гості до дітей із Навчально-реабілітаційного центру Святого Миколая

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини
Навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая

3 листопада до Навчально-реабілітаційного центру Святого Миколая завітали в гості студенти Інституту права і психології Національного університету «Львівська політехніка» разом із наставницею Ларисою Малинович.

Завданням майбутніх психологів було не лише познайомитися з учнями та педагогами, поспілкуватись із ними, а й дізнатися про внутрішні потреби чи проблеми діток, потоваришувати з ними та допомогти у спілкуванні з іншими. З цією метою студенти в легкій ігровій формі провели зі старшокласниками клінічні бесіди, які є формою емпіричної взаємодії психолога з дитиною в ситуації індивідуального консультування, або, власне, в психотерапевтичній ситуації.

Студенти зі школярами гралися, малювали та приємно проводили час. На прощання дітки подарували майбутнім психологам зроблені власноруч подарунки. Усі отримали багато позитивних емоцій, приємних вражень та знайшли нових друзів. Власне, такий досвід спілкування допоможе особливим діткам краще соціалізуватися в суспільстві.