Студенти Інституту права та психології взяли участь у Форумі випускників Львівської політехніки

ІНПП Львівської політехніки
на Форумі випускників Політехніки

31 травня 2019 року в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» в межах Форуму випускників відбулася дискусія на тему «Заліковка – не головне», яку відвідали викладачі та студенти Інституту права та психології.

У межах заходу зі студентами спілкувалися випускники Університету Сергій Король, Іван Лешко, Роман Процак, Ігор Кузьмак та Андрій Дрібнюк, які поділилися власним баченням стосовно значення вищої освіти, обговорили «лайфхаки» у навчанні, а також розповіли про секрети успіху.

«Головне в університеті, – зазначив Ігор Кузьмак, – це постійно шукати джерело пізнання». Втім, не обійдеться без врахування балів. «Коли ви йдете до своєї мети, оцінки також важливі», – додав Сергій Король.

«Краще витратити один рік і зрозуміти, ким ти хочеш бути через десять років, ніж безцільно навчатися наступні чотири роки», – підсумував Іван Лешко.

на Форумі випускників Політехніки на Форумі випускників Політехніки на Форумі випускників Політехніки