У межах Еко-вікенду студенти ІНПП прослухали лекцію «Цифрова гігієна» в умовах гібридної війни»

ІНПП Львівської політехніки
на лекції

У межах Еко-вікенду, що відбувся у Львівській політехніці 14 вересня 2018 року, студенти прослухали лекцію к.ю.н., асистента кафедри адміністративного та інформаційного права Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» Радейка Романа Ігоровича на тему «Цифрова гігієна» в умовах гібридної війни».

Під час лекції: висвітлено та акцентовано увагу на таких питаннях, як безпечне користування інтернетом, захист акаунтів у соціальних мережах; надано рекомендації щодо інформаційної безпеки під час користування інтернетом та використання соціальних мереж (створення надійних паролів, використання двофакторної автентифікації, налаштування конфіденційності, тощо).

Також висвітлено поняття фейків та особливості критичного аналізу інформації під час користування соціальними мережами.

на лекції на лекції на лекції