Студенти ІНПП посіли ІІ місце на XVIІ Всеукраїнських судових дебатах імені Станіслава Дністрянського

Кафедра ЦПП Львівської політехніки
Студенти ІНПП посіли ІІ місце на XVIІ Всеукраїнських судових дебатах

Команда «Suits», до якої входять Віра Каптур і Анастасія Редько, студенти Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», члени наукового гуртка при кафедрі цивільного права та процесу «Судове представництво», посіла ІІ місце на XVIІ Всеукраїнських судових дебатах з цивільного права та процесу імені Станіслава Дністрянського, що відбулись на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка 25 листопада 2018 року.

Додатково суддями було відзначено Анастасію Редько як найкращого оратора.

Науковий консультант команди, керівник наукового гуртка «Судове представництво» – асистент кафедри цивільного права та процесу, к.ю.н., докторант Національного університету «Львівська політехніка» Я.Я. Буряк

нагороди нагороди нагороди нагороди нагороди