Нещодавно кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» організувала зустрічі студентів із працедавцями, серед яких були представники Львівської кавової фабрики «Галка», маркетинг-студії Fajta, холдингової компанії «Асканія» та тютюнової компанії «Філіп Морріс Україна».
Працедавці, які представляли різні сфери бізнесу, розповіли студентам про свої організації, перспективи їхнього розвитку в сучасних умовах функціонування, а також звернулися з реальними пропозиціями стажування, працевлаштування та розповіли про вакантні посади.
![Студенти ІНЕМ зустрілися з працедавцями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/5/para/gallery/moprac-2018-1.jpg?itok=6WnJ93rl)
![Студенти ІНЕМ зустрілися з працедавцями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/5/para/gallery/moprac-2018-2.jpg?itok=sKa4MIPa)