Студенти ІНЕМ у складі баскетбольної команди «Львівська політехніка-КІВС» здобули перемогу в матчі Вищої ліги

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Фото з матчу

21 січня 2024 року на спортивній базі «Сокіл» у Пуща-Водиці відбулися баскетбольні матчі регулярного чемпіонату Вищої ліги, у яких брав участь львівський баскетбольний клуб «Львівська політехніка-КІВС». Членами команди є представники Інституту економіки і менеджменту нашого університету – студент освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Назар Путько і студент освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Ілля Мельничук.

Львівські баскетболісти здобули свою третю перемогу в сезоні, обігравши харківський «Політехнік» з рахунком 89:55. Хоча харків’яни продемонстрували сильну гру і трималися до останньої чверті, проте наша команда весь матч була попереду і здобула переконливу перемогу.

Вітаємо хлопців і бажаємо надалі нових спортивних досягнень!

Фото з матчу Фото з матчу Фото з матчу Фото з матчу Фото з матчу Фото з матчу Фото з матчу Фото з матчу Фото з матчу