Студенти ІНЕМ – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Туризм»

Кафедра МО Львівської політехніки
Катерина Ярмола та Божена Малішевська

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020 р. Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця підбив підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за результатами першого етапу ІІ туру.

Отож, переможцями конкурсу (І місце) стали студентки кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка» Катерина Ярмола та Божена Малішевська. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Ігор Кулиняк.

Загалом на конкурс було подано 104 наукові роботи.

переможці Всеукраїнського конкурсу робіт з туризму переможці Всеукраїнського конкурсу робіт з туризму