Старший викладач катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Володимир Дяків зі студентами Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій (група ПП-12) відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» – перший в Україні музей-в’язницю, що розташований у тюрмі, де були каральні органи польської, німецької та московської окупаційних влад.
Матеріали з історії рідного народу, звитяжної національно-визвольної боротьби українців минулого вже століття, які зберігаються в Меморіальному комплексі, дають неоціненну інформацію та сприяють об’єктивному розумінню сучасної студентської молоді реалій воєнного сьогодення.
Щиро дякуємо екскурсоводу Христині Забуранній за надзвичайно цікаву, пізнавальну, інформативно насичену екскурсію!
![Фото з відвідин музею](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/um-lonc-1-2.png?itok=RnWhC9jI)
![Фото з відвідин музею](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/um-lonc-2-3.png?itok=hpM42s0F)
![Фото з відвідин музею](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/um-lonc-34.png?itok=aqlOx7fe)
![Фото з відвідин музею](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/um-lonc-43.png?itok=7Q9z924x)
![Фото з відвідин музею](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/um-lonc-51.png?itok=k5dlWSrq)
![Фото з відвідин музею](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/um-lonc-60.png?itok=Eehi5h97)