За кошти від благодійного аукціону побачень студенти ІКНІ придбали подарунки для дітей-сиріт

Організатори заходу
Студенти ІКНІ придбали подарунки для дітей-сиріт

Наприкінці листопада 2015 року студенти Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки провели Благодійний аукціон побачень.

У підсумку на аукціоні було зібрано 8840 грн., які використали так.

• На 8300 грн. закуплено необхідні речі, які організатори відвезли у Роздільський дитячий будинок-інтернат.
  • На 312 грн. закуплено зошити, які передали діткам у сиротинець с. Бортники Жидачівського району.
  • На 228 грн. закуплено зошити, кольорові олівці, фломастери і передано за акцією «Миколай про тебе не забуде» для дітей із малозабезпечених сімей.

Організатори дякують усім небайдужим людям, які долучилися до цієї благодійної акції і допомогли діткам, хоч і частково, відчути радість зимового свята – Дня Святого Миколая!

Студенти ІКНІ придбали подарунки для дітей-сиріт Студенти ІКНІ придбали подарунки для дітей-сиріт Студенти ІКНІ придбали подарунки для дітей-сиріт