Студенти ІКНІ побували на екскурсії в Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького»

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з екскурсії

28 квітня 2023 року викладач катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Володимир Дяків зі студентами Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій (група ВП-11) відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

Студенти з особливим зацікавленням ознайомилися з матеріалами стосовно історії національно-визвольних змагань українців у Меморіальному комплексі. Ці матеріали промовисто свідчать про незламність опору окупаційним режимам та тяглість звитяжної боротьби нашого народу за незалежність.

Реалії минулого по-особливому сприймаються в умовах сучасної війни.

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії