Студенти ІХХТ взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з нарисної геометрії та геометричного моделювання

Кафедра НГГ Львівської політехніки
подяка О.І. Строган

Студенти Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Б. Філатов (група ХР-11) та І. Король (група ХТ-11) під керівництвом асистента кафедри нарисної геометрії та інженерної графіки к.т.н. О.І. Строган взяли участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з нарисної геометрії та геометричного моделювання на ПЕОМ (секція з геометричного моделювання на ПЕОМ). Олімпіада проходила 3–5 квітня в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Серед 35 учасників Олімпіади студенти Університету посіли 18-те і 19-те місця.

Колектив кафедри НГГ вітає учасників ІІ туру Всеукраїнської олімпіади і висловлює подяку асистенту О.І. Строган і доцентові О.О. Бойко за високоякісну підготовку учасників олімпіади.

грамота грамота грамота