Студенти ІІМТ Львівської політехніки відвідали автосалон підприємства з продажу електромобілів

Кафедра ЕРАТ Львівської політехніки
Студенти ІІМТ відвідали автосалон з продажу електромобілів

Ринок електромобілів в Україні інтенсивно розвивається і розширюється. Актуальною стає проблема якісного обслуговування електромобілів. Тож у рамках налагодження співпраці й подальших практик студенти кафедри експлуатації та ремонту автомобільної техніки Національного університету «Львівська політехніка» відвідали автосалон підприємства Carpoint Electric, яке є одним із лідерів у Львові з продажу як нових, так і вживаних електромобілів.

Політехнікам було вельми цікаво послухати про особливості експлуатації, проблеми обслуговування і ремонту електромобілів різноманітних марок. У студентів залишилося багато позитивних вражень і ще більше питань для роздумів.