Студенти Інституту інженерної механіки та транспорту – призери Всеукраїнської олімпіади зі зварювання

Кафедра ЗВДВ Львівської політехніки
 призери Всеукраїнської олімпіади зі зварювання

Студенти IV і V курсів Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» (кафедра зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій) взяли участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологія та устаткування зварювання», яка відбулася в Маріуполі.

За результатами виконаних завдань представники Університету Роман Дудинський, Назар Кривуляк та Олег Букартик здобули друге колективне і третє індивідуальне місця.

Керівник призерів, асистент кафедри ЗВДВ Іван Хомич, одержав подяку за якісну підготовку учасників Олімпіади.

призери Всеукраїнської олімпіади зі зварювання нагороди