Студенти ІГСН Львівської політехніки побували на парламентських слуханнях щодо зовнішньої політики України

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
студенти в парламенті

7 грудня 2016 року студенти кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» (спеціальність «Міжнародні відносини») взяли участь у парламентських слуханнях Верховної Ради України на тему «Актуальні питання зовнішньої політики України».

Під час слухань виступили народні депутати України, провідні науковці, громадські активісти та експерти, які проаналізували сучасний стан зовнішньої політики України та перспективи її розвитку.

Парламентські слухання у такому форматі відбулись вдруге і заплановано, що такі заходи за участю студентів відбуватимуться систематично.