Студенти ІЕСК – серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика»

Кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій
Скріншот з онлайн-заходу

Впродовж 24–25 березня 2021 року у Державному вищому навчальному закладі «Приазовський державний технічний університет» (м. Маріуполь) відбувся підсумковий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика» у секції «Теплоенергетика» у 2020/2021 навчальному році.

За підсумками науково-практичної конференції двоє студентів Інституту енергетики та систем керування Національного університету «Львівська політехніка» виявилися серед переможців.

Студентка групи АЕАЕ-11 Діана Лукащук нагороджена дипломом ІІ ступеня (науковий керівник – к.х.н., доцент кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Тетяна Коваленко). Тема наукової роботи – «Дослідження процесу обробки продувочних вод парогенератора ПГВ-1000 на установці СВО-5 Хмельницької АЕС».

Студент групи ТЕ-41 Іван Шийка здобув диплом ІІ ступеня (науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Тетяна Римар). За результатами наукової роботи він зробив доповідь на тему «Дослідження ефективності використання водних дисперсій наночастинок у якості теплоносія геотермального зонду системи теплопостачання енергонезалежного будинку».

Повний список переможців

Після закінчення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика» було видано збірник тез доповідей наукових робіт учасників конкурсу.

Кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Львівської політехніки вітає своїх студентів з перемогою та пишається їхніми науковими здобутками!

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу