Студенти ІБІС стали призерами Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з будівництва та цивільної інженерії

Кафедра БКМ Львівської політехніки
Харківський національний університет будівництва та архітектури

У Харківському національному університеті будівництва та архітектури відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Архітектура та містобудування» і «Будівництво та цивільна інженерія».

Два рік поспіль студенти кафедри будівельних конструкцій та мостів Інституту будівництва та інженерних систем посідають на конкурсі призові місця. Цього року до участі долучилися Максим Кушинов та Богдан Васевич, студенти V курсу спеціалізації «Промислове та цивільне будівництво», які з роботою за шифром «Залізобетон композит» відзначені дипломами ІІІ ступеня.

Хоча епідемія не дозволила представникам Львівської політехніки повною мірою проявити себе, вони все одно посіли призове місце. Студенти не полишають займатися науковими дослідженнями і в майбутньому планують вступати в аспірантуру.