Франкіана від студентів ІБІД: активісти інституту підготували флеш-моб «Франко – революціонер»

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
виступ «Франко – революціонер»

Студенти Інституту будівництва та інженерії довкілля поміж навчанням встигають робити чимало цікавого. 18 жовтня найактивніші з них підготували двадцятихвилинний виступ «Франко – революціонер».

Молодь декламувала найвідоміші вірші Івана Франка, ведучі заходу розповідали цікаві факти з життя письменника. Бурхливі оплески від глядачів, яких, до слова, було чи не найбільше з-поміж усіх попередніх студентських флеш-мобів, отримав гурт із двох гітаристів та вокалістки, які виконували в сучасному стилі пісні на слова Франка.

– Маємо добре налагоджену співпрацю студенти – викладачі. І завдяки цьому вдається чимало всього встигати і робити. Так і цього разу, ми закликали молодь вшанувати Каменяра і вони радо відгукнулися. Студенти досить активні, тож ми лише їм допомогли впорядкувати сценарій. Також і студенти, і викладачі долучилися до загальноуніверситетського конкурсу стінгазет до 160-річчя Франка, – розповів голова осередку Товариства «Просвіта» ІБІД, доцент кафедри будівництва конструкцій і мостів Богдан Білінський.