Студенти ІАРХ перемогли у конкурсі на розробку проекту реконструкції майдану Незалежності у місті Хмельницькому

За матеріалами сайту vsim.ua
проект реконструкції майдану Незалежності у місті Хмельницькому

Майдан Незалежності у місті Хмельницькому потребує реконструкції. 1 серпня оголосили всеукраїнський архітектурний конкурс, який тривав три місяці. На цей конкурс роботи подавали архітектори з усієї країни.

Переможців архітектурного конкурсу визначало 10 членів журі, серед яких – Ольга Криворучко, кандидат архітектури, доцент кафедри архітектурного проектування Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка».

Переможцем конкурсу став колектив студентів V курсу кафедри містобудування Національного університету «Львівська політехніка» у складі С.С. Мамбетової, О.В. Пелещюк та А.Р. Ібрагімова. Друге місце посіла ще одна команда студентів Інституту архітектури Львівської політехніки. Третім став колектив А.Д. Малишенко з Хмельницького.

В управлінні ЖКГ міста кажуть, що майбутній майдан Незалежності «ліпитимуть» із трьох проектів, які виграли конкурс. Основну ідею братимуть з першого проекту-переможця і доповнюватимуть його деталями з інших двох. Почнуть оновлення головної площі з фонтанів. Їх планують капітально змінити вже наступного року.