Студенти і викладачі Золочівського коледжу здійснили велопробіг до садиби «будителя» Галичини

Золочівський фаховий коледж Львівської політехніки
Учасники велопробігу

Цього року відзначають 210-річчя від дня народження Маркіяна Шашкевича – письменника, поета, зачинателя нової української літератури в Галичині, духовного просвітителя, священника Української греко-католицької церкви. Тому 2021 рік оголошено на Львівщині роком Шашкевича.

У рамках підтримки обласної програми заходів, присвячених цій даті, студенти і викладачі Золочівського фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» здійснили велопробіг від навчального закладу й до садиби-музею Маркіяна Шашкевича у с. Підлисся Золочівського району.

Основу колони склали студенти І курсу під керівництвом викладача фізичної культури Ярослава та викладача історії Андрія Козюри. Технічний і локаційний супровід здійснював керівник велоклубу Jolly Ride Ярослав Нечай.