Студенти і викладачі кафедри ЗМД взяли участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Бельгії в Україні Алексом Ленартсом

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Ярослав Гарцула, Алексом Ленартс, Ольга Мельник

21 вересня 2019 року у Львові під час BookForum 2019 відбулася зустріч громадськості з Надзвичайним і Повноважним Послом Бельгії в Україні Алексом Ленартсом. Долучились до заходу й викладачі та студенти кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки на чолі із завідувачем професором Ольгою Мельник.

Дипломат прочитав лекцію про захист прав людей в умовах сьогодення у контексті Декларації прав людини, ухваленої Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році, а також відповів на численні запитання аудиторії. Окрім того, пан Алекс відкрив виставку Spirou4Rights, що є художнім проєктом Ради ООН із прав людини. У стилі всесвітньовідомої бельгійської серії коміксів Spirou автори проєкту показали 20 зображень, які ілюструють зміст усіх 30 статей Декларації прав людини.

Захід було проведено за підтримки Консула Його Величності Короля Бельгії у Західному регіоні України Ярослава Гарцули.