Студенти і викладачі кафедри ЗМД взяли участь у бізнес-сніданку «Стандарти інформаційної безпеки»

Катерина Дзюбіна, кафедра ЗМД Львівської політехніки
учасники  бізнес-сніданку «Стандарти інформаційної безпеки»

На запрошення ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» студенти і викладачі кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у бізнес-сніданку «Стандарти інформаційної безпеки», що відбувся на базі найуспішнішої вітчизняної ІТ-компанії «SoftServe».

Під час заходу експерт з інформаційної безпеки «Бюро Верітас Україна» Олена Подчасова розповіла про передумови впровадження системи менеджменту інформаційної безпеки та особливості стандарту з інформаційної безпеки.

Отримані знання та досвід львівські політехніки планують використати у наукових дослідженнях та для розвитку сучасних освітніх програм.

Кафедра ЗМД висловлює подяку організаторам заходу ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» та особисто Володимиру Глащенкову за отримані знання, досвід, натхнення та співпрацю.

Докладніше – на сторінці кафедри ЗМД у соцмережі Фейсбук.

З презентаціями доповідей спікерів можна ознайомитись на сайті організаторів.

Фото: ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз»