Студенти і викладачі кафедри ЖЗМК одержали нагороди з нагоди Дня науки

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото нагороджених

З нагоди Дня науки відбулося нагородження кращих науковців серед викладачів і студентів кафедри журналістики та засобів масової комунікації Навчально-наукового Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, сумлінну працю грамоти Львівської обласної ради отримали доцентки кафедри Мар’яна Кіца та Ірина Мудра.

За сумлінне виконання своїх обов’язків, наукові здобутки й активну участь у суспільному житті навчального закладу нагороду отримали доцентки кафедри Оксана Гоцур, Божена Іваницька, Наталія Семен.

До нагородження за успіхи в науці та активну громадянську позицію також були представлені студенти кафедри ЖЗМК Катерина-Марія Винарчик, Діана Волченська, Катерина Жабчик, Марія Іваніцька, Дмитро Спорняк і Катерина Терещенко.

Вітаємо і зичимо нових творчих звершень!

Фото нагороджених Фото нагороджених Фото нагороджених