Студенти і викладачі кафедри цивільної безпеки долучились до відкритих занять професора Олафа Хуса

Кафедра цивільної безпеки Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

З 10 травня до 14 червня 2022 року студенти і викладачі кафедри цивільної безпеки Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки відвідували відкриті заняття гостьового лектора д-ра Олафа Хуса, професора Університету Юліуса-Максиміліана (JMU) міста Вюрцбурга (Німеччина). Заняття організувала кафедра соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук у межах предмету «Здоров’єзбережувальна діяльність у соціальній роботі», автором якого є д.пед.н. Лілія Клос.

Для аудиторії було висвітлено насамперед сутність терміну «здоров’єзбережувальна діяльність», що характеризує вид діяльності людини, яка спрямована на формування, збереження та зміцнення здоров’я як свого власного, так і інших людей, формування культури здоров’я, екології здоров’я, а також здатність вносити зміни у довкілля, спосіб власного життя й оточення, використовуючи та поєднуючи оптимальні методи навчання і виховання та вміння прогнозувати очікуваний результат.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції