У рамках співпраці з учнівською молоддю 30 січня студентки-першокурсниці Богдана Батюк і Вікторія Митрофанова, гарант освітньо-професійної програми «Соціологія та розвиток людських ресурсів», кандидат політичних наук Уляна Яцишин та кандидат соціологічних наук, доцент Віктор Савка провели промоційно-інформаційну зустріч із учнями ліцею «Гроно» Львівської міської ради.
Розповідь про навчальні програми «Соціологія та розвиток людських ресурсів», «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» викликали неабияке зацікавлення у майбутніх абітурієнтів, адже найближчим часом молоді люди будуть обирати свій фах.
Політехніки щиро вдячні за допомогу в організації зустрічі класному керівнику О.М. Олексюк та адміністрації ліцею «Гроно» за можливість донести актуальну інформацію ліцеїстам!
![Фото з відвідин ліцею](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/1/31/para/gallery/sr-zobrazhennyaviber2024-01-3019-46-53-836.jpg?itok=FFXBDYEK)
![Фото з відвідин ліцею](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/1/31/para/gallery/sr-zobrazhennyaviber2024-01-3019-46-54-144.jpg?itok=Mw1n0wQb)
![Фото з відвідин ліцею](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/1/31/para/gallery/sr-zobrazhennyaviber2024-01-3019-46-54-251.jpg?itok=NvY8-Ke3)
![Фото з відвідин ліцею](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/1/31/para/gallery/sr-zobrazhennyaviber2024-01-3019-46-54-405.jpg?itok=kqvpyhLH)
![Фото з відвідин ліцею](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/1/31/para/gallery/sr-zobrazhennyaviber2024-01-3019-46-54-787.jpg?itok=skAn-iu_)