Студенти і викладачі кафедри ПМВ зустрілись із Надзвичайним та Повноважним Послом України в Сінгапурі

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

12 жовтня 2023 року відбулася зустріч студентів і викладачів кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки із Надзвичайним та Повноважним Послом України в Сінгапурі Катериною Зеленко.

Під час зустрічі Пані Посол окреслила основні напрями співпраці між Україною та Сінгапуром, розповіла про особливості зовнішньої політики цієї держави. Також було порушено важливі питання щодо ролі Сінгапуру як промоутера української держави на азійському просторі, підтримки України у війні проти Росії. Катерина Зеленко закцентувала увагу на основних завданнях дипломатичного представництва України в Сінгапурі й дала важливі практичні поради студентам щодо майбутньої успішної кар’єри дипломата.

Кафедра політології та міжнародних відносин щиро вдячна Посольству України в Сінгапурі та команді «Клубу Дипломата» за організовану зустріч!