Студенти і викладачі кафедри дизайну та основ архітектури взяли участь у пленері «Щире місто»

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
пленер «Щире місто»

Щире місто, щирі і талановиті люди, чудова погода… 16 вересня у Щирці неподалік Львова відбувся перший пленер «Щире місто», організований Музеєм Осипа Куриласа.

У цьому мистецькому заході взяли участь учні Щирецької дитячої музичної школи, студенти Національного університету «Львівська політехніка» з кафедри дизайну та основ архітектури М. Левченко, І. Куртяник, В. Сусла, М. Щур, Ж. Верещинська, Т. Коростель, І. Турчиняк (група ДЗ-23), Л. Грицюк (група ДЗ-21з) та студенти Коледжу імені І. Труша, а також доцент кафедри ДОА Ольга Лисенко, мистецтвознавець Лариса Купчинська, художник Володимир Сенів та інші.

Організатори щиро вдячні художнику-реставратору, викладачеві кафедри дизайну та основ архітектури Львівської політехніки Віолеті Радомській за ідею.

Фото Ірини Дробіт

пленер «Щире місто» пленер «Щире місто» пленер «Щире місто» пленер «Щире місто» пленер «Щире місто» пленер «Щире місто»