Студенти і викладачі кафедри ДАС взяли участь у семінарі з дизайну міського середовища ділянок у Львові

Кафедра дизайну архітектурного середовища Львівської політехніки
Фото із семінару

Студенти ІІ курсу (групи АР-25, АР-26) і викладачі кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки (доценти Богдан Гой та Інна Гуменник) брали участь у семінарі з дизайну міського середовища ділянок у Львові.

У рамках курсового проєктування з дисципліни «Основи містобудування та ландшафтна архітектура» та співпраці з департаментом містобудування Львівської міської ради студенти відвідали 4 ділянки для проєктування:

1. сквер імені Л. Штейна;
  2. сквер на вул. Зеленій;
  3. площа перед Шевченківською районною адміністрацією (вул. Липинського – пр. Чорновола);
  4. ділянка на вул. Малоголосківській.

Кафедра дизайну архітектурного середовища бере активну участь в архітектурних конкурсах та працює над покращенням благоустрою міських територій і паркових зон у Львові, Стрию, Самборі та Дрогобичі.