Студенти і викладачі кафедри АТР відвідали археологічний та мінералогічний музеї ЛНУ

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фото з відвідин музею

Студенти-реставратори ІІІ–V курсів кафедри архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну разом із викладачами – к.арх., доценткою Оленою Стасюк та к.і.н., доцентом Віктором Мельником – у межах співпраці, яка передбачена угодами між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Національним університетом «Львівська політехніка», відвідали Археологічний музей та Мінералогічний музей ЛНУ.

Спасибі доценту, к.іст.н. Ярославу Погоральському, доцентці, к.геол.н. Уляні Борняк та Катерині Бурбан за проведені відкриті заняття для студентів кафедри архітектури та реставрації!