Студенти і викладачі ІНЕМ відвідали профільну відкриту онлайн-лекцію від компанії Nexia DK

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Лого Nexia DK

У Львівській політехніці триває тиждень Весняного кар’єрного інтенсиву, організований Студією кар’єри відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Університету.

У межах заходу 4 квітня студенти і викладачі кафедри обліку та аналізу і кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту відвідали профільну відкриту онлайн-лекцію від компанії Nexia DK «Тенденції у міжнародному оподаткуванні-погляд з України», спікер – Олена Вознюк, партнерка з податків компанії Nexia DK.

Nexia DK – група компаній, що є частиною світової мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia International. Вона налічує 790 офісів у понад 125 країнах світу. На українському ринку Nexia DK з 2003 року та входить у десятку найбільших аудиторських компаній України.

На лекції детально та ґрунтовно було розглянуто особливості міжнародного оподаткування, деякі юридичні норми, а також питання прозорості міжнародних структур та боротьби з агресивним податковим плануванням.