Студенти і викладачі ІАРД долучилися до Форуму «Міста в руїнах» організацією виставки проєктів Emergency Design

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Фото з виставки

Студенти й викладачі кафедр дизайну та основ архітектури і архітектурного проєктування та інженерії Інституту архітектури та дизайну долучилися до Форуму «Міста в руїнах»: відновлення Львова після війни – архітектура, економіка та досвід ЄС».

Представники Університету взяли участь в організації виставки проєктів, що були представлені цьогоріч у Мілані на міжнародному ярмарку Salone del Mobile.Milano 2024, об’єднані спільною темою Emergency Design – Design Rebuild Live. Макетні розробки та інсталяції студентів ілюструють шляхи відновлення територій у майбутньому – з повагою до історичної спадщини та з можливістю інтеграції сучасних екологічних рішень.

У своїх роботах політехніки презентували ключові пропозиції та інновації у сфері предметного дизайну і дизайну інтер’єрів.

Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки