Студенти і працівники ІХХТ зустрілися онлайн із представниками ТОВ «Карпатнафтохім»

Кафедра технології органічних продуктів Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

8 грудня 2022 року відбулася онлайн-зустріч студентів, аспірантів і викладачів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки з випускниками кафедри технології органічних продуктів, представниками роботодавця ТОВ «Карпатнафтохім» (м. Калуш) Миколою Шпарієм та Юрієм Курташем.

Учасники заходу дізналися про розміщення та потужності підприємства, його структуру, особливості основних технологічних процесів (установки виробництва олефінів, поліетилену, вінілхлориду, хлору і каустичної соди, полівінілхлориду суспензійного, розділення повітря). Студентів ознайомили з принципами механічного, фізико-хімічного та біологічного очищення господарсько-побутових і виробничих стічних вод міста Калуша та його промислової зони.

Всі присутні відзначили важливість зустрічі для студентів, представників роботодавця та викладачів, можливість безпосередньої тристоронньої комунікації з метою вдосконалення освітнього процесу та підготовки кваліфікованих фахівців.

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі