Студенти-фінансисти Львівської політехніки досліджують рівень фінансової грамотності серед молоді

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Діаграма з опитування

У рамках предмету «Фінансовий ринок» та науково-дослідної теми кафедри фінансів Національного університету «Львівська політехніка» «Діджиталізація публічних фінансів: науково-теоретичні концепти та практичний дискурс» студенти-фінансисти третього курсу вже другий рік поспіль провели опитування серед молодих людей різних спеціальностей щодо визначення рівня фінансової грамотності молоді та довіри до фінансового сектора, в якому взяли участь близько 500 молодих людей віком до 35 років, що проживають на території України.

Було виявлено, що 75% не довіряють або мали непорозуміння з надавачами фінансових послуг. 80,1% опитаних користуються мобільною версією Інтернет-банкінгу та вважають, що це є найзручнішим з усіх видів дистанційного банківського обслуговування.

Повні результати опитування – на сайті кафедри фінансів Львівської політехніки.