Студенти Автомобільно-дорожнього коледжу взяли участь у занятті з української літератури у форматі ток-шоу

Автомобільно-дорожній фаховий коледж Львівської політехніки
Фото зі заняття

Студенти групи Д-11 Львівського автомобільно-дорожнього фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у нестандартному відкритому занятті з української літератури, яке відбулось як театралізоване дійство на взірець ток-шоу «Говорить Україна». Темою для такої «телепередачі» було обрано повість Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я».

Завдяки формату, в якому зазвичай проходять подібні шоу, студенти мали змогу заслухати історію кожного персонажа та почути думки спеціальних експертів, щоб з’ясувати справжні причини розпаду роду героїв повісті та шляхи їхнього залагодження.

Таку цікаву форму заняття запропонувала студентам викладач української мови та літератури Марія Чорній.