Студенти Автомобільно-дорожнього коледжу Університету зустрілися з представниками правоохоронних органів

Автомобільно-дорожній фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

Студенти першого курсу зустрілися з представниками правоохоронних органів – відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області Марією Юзефів та Вірою Проців.

Поліцейські змістовно й цікаво розповідали про різні види правопорушень серед неповнолітніх та кримінальну відповідальність за їх скоєння. Значну увагу було приділено проблемі булінгу та кібербезпеці, адже ці «злочини» особливо актуальні якраз серед підлітків. За допомогою слайдів лектори наводили факти, як «працює» кібербулінг і які він може мати наслідки.

На закінчення студенти переглянули короткометражний документальний фільм «Протидія кібербулінгу».