Студенти Автомобільно-дорожнього коледжу Університету пройшли навчання у рамках проєкту «Рухома ціль. Знешкодження 2.0»

За матеріалами сайту Львівської обласної військової адміністрації
Фото із заходу

На Львівському стрілецькому стенді відбувся другий етап проєкту «Рухома ціль. Знешкодження 2.0». Це інтеграційний вишкіл з елементами стендової стрільби, який включає володіння зброєю та ураження рухомих цілей.

Участь у заході взяли 20 студентів Автомобільно-дорожнього фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

«Цьогоріч для нас максимально пріоритетним є фінансова підтримка проєктів, де ключовим завданням є національно-патріотичне виховання молоді. Станом на сьогодні реалізували 25 ініціатив, до участі в яких залучили близько трьох тисяч молодих людей», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу