Студенти автомобільно-дорожнього коледжу Львівської політехніки здійснили екскурсію на гору Маківку

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
на горі Маківка

7 жовтня 2015 року 46 студентів старостату і студентського самоврядування автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка» разом зі своїми наставниками – О.Я. Чучман, А.І. Бешлеєм, Р.Я. Різником – за кошти студентського профкому здійснили чудову екскурсію на гору Маківку (Сколівський район Львівської області) – Мекку українського січового стрілецтва.

Впродовж усього шляху цікаву і змістовну екскурсію проводив студентам викладач історії В.П. Лаба. Він розповів присутнім історію сіл Львівщини, які вони минали, цікаві факти з життя Галичини.

Лісовою звивистою стежкою понад годину піднімалися вгору, але у дружній веселій атмосфері здолали гірську вершину. Студенти піднялися на гору Маківку, поклонилися могилам січових стрільців.

Потім усі присутні у великому родинному колі гостилися канапками, ковбасками, збирали гриби, робили фото на пам’ять. Втомлені, але задоволені поверталися додому.

Така екскурсія стала хорошим прикладом єднання української молоді навколо національних святинь.

на горі Маківка на горі Маківка