Студенти Автомобільно-дорожнього коледжу успішно виступають на конкурсі Young Car Mechanic

Автомобільно-дорожній фаховий коледж Львівської політехніки
Учасники Young Car Mechanic

Компанія Inter Cars Ukraine передала цінні подарунки для учасників першого і другого туру конкурсу Young Car Mechanic від Львівського автомобільно-дорожнього фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка». А це понад 20 студентів закладу, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

Студенти гідно представили коледж у всеукраїнському відборі, адже у першому турі в загальнокомандному заліку посіли IV місце, а вже у півфіналі змогли вибороти перше (за результатами сумарної кількості балів).

Звісно, вже у фіналі кожен студент буде боротися окремо, адже грошова винагорода призового фонду вартує цього: I місце – 20 000 гривень; II місце – 15 000 гривень; III місце – 10 000 гривень Ну і, звісно, організатори не забули про навчальний заклад, студент якого посяде I місце, – він отримає сертифікат на 50 000 гривень на придбання будь-якого інструменту чи обладнання для використання у навчальному процесі.