Студенти автомобільно-дорожнього коледжу Львівської політехніки зможуть проходити практику в Німеччині

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

На основі рамкової угоди про співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» та Тюрінгійською Агенцією Європейських Програм 15 червня 2016 року підписано угоду про співпрацю в галузі освіти та забезпечення кваліфікованими кадрами між Агенцією та Львівським автомобільно-дорожнім коледжем Університету.

Угода передбачає проходження практики на підприємствах Тюрінгії (Німеччина) з подальшим працевлаштуванням. Всі видатки на відрядження під час практики та візову підтримку надає Агенція.

Студенти ІІІ та ІV курсів спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», які бажають взяти участь у проходженні практики в Тюрінгії, повинні пройти курси вивчення німецької мови на рівень В2 з отриманням відповідного сертифікату.