Студенти Автомобільно-дорожнього коледжу провели благодійну акцію «Молодь дбає про літніх людей»

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
Студенти автодорожнього коледжу провели благодійну акцію

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку студенти Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка» провели благодійну акцію «Молодь дбає про літніх людей». Представники студентського самоврядування організували централізований збір коштів та, закупивши різноманітні гостинці, відвідали пацієнтів Львівського геріатричного пансіонату на вулиці Медової Печери, 71.

Проте основною метою акції було спілкування, якого так не вистачає стареньким. Провівши в пансіонаті половину дня, молодь настільки пройнялися долею літніх людей, що вирішила такі походи зробити доброю традицією в коледжі.