Студенти Academy DTEK, які навчаються у Львівській політехніці, успішно склали сесію

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Скріншот з онлайн-заходу

Друга група студентів Academy DTEK – найбільшого приватного інвестора енергетичної галузі України, які навчаються на кафедрі адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» за дворічною програмою, успішно склали сесію.

Членами екзаменаційної комісії були викладачі кафедри адміністративного та фінансового менеджменту і Tech Business School Університету, а головами комісії – завідувач кафедри АФМ професор Назар Подольчак і директор Інститут адміністрування та післядипломної освіти професор Любомир Пилипенко.

Іспити не лише пройшли успішно, але й доповнились обміном інформацією і досвідом між студентами та викладачами.