Студенту кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Тарасові Дмитріву вручили обласну премію

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Фото з нагородження

Третього грудня у Львівській політехніці відбулося урочисте нагородження найкращих студентів Львівщини, які брали участь у конкурсах на здобуття премій. Серед нагороджених – студент кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Тарас Дмитрів, який став лауреатом премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Премія присуджена за ефективну наукову діяльність та високу публікаційну активність студента. Варто також відзначити високий рівень його науково-навчальної діяльності, а саме те, що Тарас Дмитрів упродовж 2019/2020 років є модератором гуртка робототехніки для членів технічної секції Львівської обласної малої академії наук.

Вітаємо лауреата!