Студентський волонтерський штаб Львівської політехніки здобув призове місце у Національному конкурсі «Благодійна Україна»

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Диплом призера Національного конкурсу

У Національному центрі культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) нагородили лауреатів Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2022» – «Благодійність на захисті України».

Цьогоріч учасники змогли подати заявки у 26 конкурсних номінаціях: основних, індивідуальних та спеціальних.

Серед 1463 заявок, що надійшли на електронну адресу журі конкурсу, у кожній із номінацій визначено трійку переможців. За підсумками конкурсу студентський волонтерський штаб Львівської політехніки – на третьому місці у номінації «Молодіжні доброчинні ініціативи».

Політехніки отримали заслужену відзнаку, позаяк їхня волонтерська праця – плідна й результативна. Принагідно нагадуємо, що кожен студент Університету може долучитися до волонтерського руху й зробити свій внесок у Перемогу.