Студентський комбінат харчування відновлює свою роботу

Валентина Софілканич, Центр комунікацій Львівської політехніки
Студентський комбінат харчування

Від сьогодні відновлює свою роботу Студентський комбінат харчування. Не зважаючи на війну, ми повинні продовжувати жити, підтримувати державу економічно і забезпечувати сильний тил нашим захисникам та захисницям.

«Працюємо у звичному режимі, адже проблем з постачанням продуктів немає. Продовжимо роботу за схемою карантинного періоду ― щотижня працює один поверх. Функціонують тільки 2 і 3 поверхи», пояснив директор Студентського комбінату харчування Михайло Свистун.

Студентський комбінат харчування в університеті користується популярністю завдяки смачним стравам і доступним цінами. Привітний колектив підрозділу запрошує не тільки політехніків, а й львів’ян та вимушених переселенців, які зараз перебувають у нашому місті.

Комбінат харчування відчинений для відвідувачів у будні дні, з 9:00 до 15:00.