Студентського капелана Львівської політехніки нагороджено відзнакою «30 років незалежності України»

Центр Студентського Капеланства
Фото з нагородження

15 грудня 2021 року голова Львівської обласної ради Ірина Гримак нагородила студентських капеланів відзнаками «30 років незалежності України».

Відзнаки за вагомий внесок у розвиток духовності молоді, активну громадянську позицію, жертовність, волонтерську діяльність серед дітей-сиріт на теренах Львівщини, військових і мешканців на Сході України отримали капелани Центру студентського капеланства та Центру Опіки Сиріт Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви.

Серед нагороджених – о. Юрій Остапюк, голова Центру студентського капеланства, капелан Національного університету «Львівська політехніка» та Української академії друкарства.