Студентські квитки політехнікам з Інституту підприємництва та перспективних технологій вручив мер Дрогобича

Анастасія Степаняк, Центр комунікацій Львівської політехніки
Студентські квитки політехнікам з ІППТ вручає мер Дрогобича

Церемонія вручення студентських квитків першокурсникам ІППТ у мармуровій залі дрогобицької ратуші стає вже доброю традицією. 11 жовтня, другий рік поспіль, «першачки» цього Інституту отримали документи з рук міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Із важливою подією новоспечених студентів привітали: вже згаданий мер Дрогобича Тарас Кучма, депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч, директор ІППТ Йосип Хром’як, доцент кафедри фінансів, обліку та аналізу Лев Кльоба, директор Дрогобицької філії Інституту Іван Жигало, керівник Дрогобицького відділення «Ощадбанку» Володимир Бараняк, директор КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка, начальник відділу інформаційних технологій та аналізу Дрогобицької міськради Станіслав Гайдер, радник міського голови Олег Дукас. В урочистостях також взяли участь директор Коледжу інноваційних технологій Наталія Батьковець, заступник директора Дрогобицької філії ІППТ Тарас Щербан, заступник директора Інституту Юрій Слюсарчук.

Тарас Кучма побажав новим політехнікам успіхів у навчанні і закликав брати активну участь у громадському житті міста. Йосип Хром’як вручив старостам трьох груп майбутніх програмістів, маркетологів і фінансистів символічний Ключ до знань. Потім першокурсники дружно склали присягу.

Окрім цього, на ІППТ-івців чекали цікава розповідь краєзнавця Романа Пастуха про історію міста та його покровителя Юрія Дрогобича, екскурсії на сучасну вежу дрогобицької ратуші, до музею «Галерея ваг» та у відділення «Ощадбанку», з яким співпрацює Університет.

Після завершення урочистостей Тарас Кучма та Йосип Хром’як обговорили напрями співпраці Дрогобицької міської ради й Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки.