Студентські капелани і квінтет Misericordia завітали до Університету з йорданським благословенням

Центр Студентського Капеланства
Фото з Йорданських відвідин

26 січня 2022 року студентські капелани о. Юрко Остапюк та о. Ігор Хомічак разом зі студентським квінтетом Misericordia завітали до Національного університету «Львівська політехніка» з йорданським благословенням.

Співом української коляди, молитвою та окропленням свяченою водою капелани Центру Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви привітали ректора та всю академічну спільноту.

Фото з Йорданських відвідин Фото з Йорданських відвідин Фото з Йорданських відвідин Фото з Йорданських відвідин Фото з Йорданських відвідин Фото з Йорданських відвідин Фото з Йорданських відвідин